Termo nadstavby do EUROVIE

Spoločnosť VS-mont už niekoľko rokov spolupracuje s poprednou stavebnou spoločnosťou EUROVIA, ktorá nakupuje prevažne tepelne izolované nadstavby S2T, S3T a S1GT.
Práve sklápacie thermo sklápače sú užitočné pre stavebné podniky, nakoľko umožňujú prepravu a skladovanie tepelne citlivých materiálov, ako sú asfalt, betón alebo iné stavebné materiály, v optimálnych teplotných podmienkach. Tieto sklápače majú špeciálne izolované priestory, ktoré udržujú teplotu a chránia materiály pred negatívnymi vplyvmi prostredia, ako je vysoká alebo nízka teplota, vlhkosť a ďalšie nepriaznivé podmienky.

 

Krátka špecifikácia:

Tepelne izolovaná dvojstranná nadstavba s objemom 11 m3 je namontovaná na podvozku MAN TGS 6×6.

  • rozmery: 5 050 x 2 370 x 900,
  • materiál: HB 450, Strenx S700 MC,
  • bočnice: Pravá bočnica je fixná bez možnosti otvárania a ľavá bočnica je otváraná hydraulicky. V plášťoch bočníc sa nachádzajú 4 analógové teplotné manometre, ktoré slúžia na monitorovanie a zobrazovanie teploty vo vnútri nákladného priestoru.
  • zadné čelo: Zadné čelo PENDEL s vnútorným uložením a s aretáciou v profile zadnej odsypovej lišty je demontovateľné. V zadnom čele je ďalej zabudované špeciálne výsypné okno šiber, ktoré je zaizolované.
  • ďalšie príslušenstvo: zaplachtovanie nadstavby na stranu, otočné prevedenie zadných svetiel so zaistením, nášľapy pre vstup do nadstavby zvnútra, rebrík, predĺžený štít ku kabíne, zadný sklopný-otočný nárazník, zvuková signalizácia sklápania.

 Vypracujte mi cenovou nabídku

Kontakt