Súprava S2 + tandemový príves s nadstavbou S2

Pre českú spoločnosť boli vyrobené dve totožné súpravy na podvozkoch Scania 8×4. Veľmi robustné súpravy sa skladajú z nadstavieb S2 a a tandemových dvoj-nápravových prívesov PANAV s dvojstrannými nadstavbami S2. Koncepcia týchto vozidiel je optimalizovaná pre maximálne užitočné zaťaženie a podľa požiadaviek zákazníka.

 

Špecifikácia súpravy:

Nadstavby S2, ktoré sú na podvozkoch áut a prívesov sú vyrobené z vysokopevnostnej oteru-vzdornej ocele HB500 Tuf. Podlaha je plno prevarená so zosilnenými pozdĺžnikmi, priečnikmi, lanami a úchytmi na laná. Pravá strana bočnice je pevne privarená. Ľavá hydraulická bočnica na nadstavbe má zosilnené rebrá nad každým hydraulickým piestom v heavy prevedení. Na prívesoch je ľavá bočnica hydraulická v základnom prevedení. Zadné čelo je zavesené na čapoch a otvárané vlastnou váhou čela pri vyklápaní v bombírovanom prevedení. Zadný odsyp je cca 100 mm dlhý s reguláciou výsypu zadného čela pomocou reťaze. Objem nadstavby na podvozku je 15 m3 a na prívese PANAV 12 m3.

 

Súpravy sú vhodné pre všetky sypké materiály a ťažké sypké materiály, ako sú skaly a betónová sutina.Vypracujte mi cenovú ponuku

Kontakt