O nás

Vy viete čo, my vieme ako

Začiatky

 

Spoločnosť VS-MONT bola založená v roku 1993 ako malá dielňa, z ktorej sa postupom času stal popredný európsky výrobca. Technická zdatnosť, inovatívne know-how, veľké množstvo patentov a prvotriedni pracovníci z nás v posledných rokoch urobili to, čo dnes sme: popredný výrobca sklápacích nadstavieb, prívesov a návesov.

Európska prítomnosť

 

Spoločnosť, ktorá dominuje na tuzemskom trhu a v ďalších európskych štátoch. V dôsledku našej prítomnosti v 14-tich európskych krajinách môžeme našim zákazníkom vždy garantovať vysokú kvalitu produktov spolu s prvotriednym servisom. Tento jedinečný úspech spoločnosti VS MONT by bol nemysliteľný bez neúnavného nasadenia a odbornosti našich spolupracovníkov. Ich technické a výrobné skúsenosti činia každý produkt značky VS-MONT nezameniteľným a výnimočným

Široké portfólio služieb

 

Portfólio našich služieb neustále prispôsobujeme potrebám našich zákazníkov, pretože uspokojenie ich potrieb na najvyššej úrovni je naším prioritným cieľom. Preto považujeme za samozrejmosť ponúkať našim klientom tú najlepšiu kvalitu, spracovanie našich produktov. Disponujeme najnovšími technológiami ako sú robotizované linky atď., ktoré sú nakonfigurované pre výrobu sklápacích nadstavieb, prívesov, návesov.

Prehľad našich služieb

 

  • Výroba sklápacích nadstavieb pre všetky typy vozidiel
  • Výroba prívesov a špeciálnych návesov
  • Odborné poradenstvo
  • Predaj náhradných dielov v závode a v strediskách našich partnerov.

 

 

Našou obchodnou stratégiou je nadviazanie dlhodobého partnerského vzťahu s našimi zákazníkmi, ktorý je založený na kvalite, flexibilite, dôvere, dostupnosti a spoľahlivosti. Investíciam spojeným s touto stratégiou dávame prednosť pred rýchlym profitom a je pre nás potešením, že postupne pribúdajú zákazníci, ktorí svoje investície zvažujú podľa týchto atribútov. Naša stabilná pozícia na slovenskom trhu nám dáva za pravdu, že sme sa vydali správnou cestou.

Vývoj, konštrukcia, podpora

 

V porovnaní s našou konkurenciou (ktorými sú hlavne veľkí európski výrobcovia nadstavieb) ponúkame dlhodobú serióznu spoluprácu, flexibilitu a ochotu pri vývoji nových produktov alebo riešení špeciálnych požiadaviek zákazníkov.

Naša konštrukcia a vývojové pracovisko sú vybavené najmodernejšími 3D CAD pracoviskami, vrátane možnosti analyzovania pevností a optimalizácie pomocou metódy konečných prvkov – PTC – Pro/ENGINEER, Pro/Mechanica, Autocad.

Certifikácie a partnerstvo

 

To, že naše produkty spĺňajú najvyššie požiadavky kvality, dokazuje skutočnosť, že sme držiteľom certifikátu kvality ISO 9001:2015, BOZP ISO 45001:2018, ENVIRONMENTU ISO 14001:2015 a od roku 2010 zmluvným partnerom na dodávku nadstavieb pre firmu VOLVO Gőteborg pre regióny Európa stred a východ, ďalej taktiež pre firmu  MAN a Mercedes-Benz Nemecko, kde sme zaradení do  kategórie zmluvný partneri v dodávkach nadstavieb.

Kam vyvážame

Vypracujte mi cenovú ponuku

Kontakt